Skip to main content

WWIN LIGA: Veliki bod za plavo-bijele na Koševu!

WWin Liga BiH

Sarajevo i Posušje odigrali su 2:2 u susretu 6. kola WWin lige BiH igranom u subotu navečer na stadionu Koševo u Sarajevu.

Plavo-bijeli su prekinuli niz Sarajeva od četiri uzastopne pobjede. Sarajlije su ostale na prvom mjestu s 13 bodova i utakmicom manje dok je Posušje drugo s 11 bodova.

Sarajevo je povelo u 19. minuti pogotkom Guilashvilija. Mustafić je ubacio s desne strane, a Gruzijac se lijepo okrenuo i lijevom nogom pogodio za 1:0.

U 79. minuti Posušje je izjednačilo. Čuljak je centrirao iz kornera, Begić je malo loptu glavom skrenuo, a u mrežu ju je proveo stoper Ivan Marić.

Domaćini su poveli 2:1 u sudačkoj nadoknadi, točnije u 93. minuti, a pogodak je postigao debitant Domagoj Pavičić.

A onda, hladan tuš na Koševu. U 97. minuti Posušje je izjednačilo, a pogodak za 2:2 postigao je još jedan stoper Branko Vrgoč, te donijeo veliku veliko slavlje u grad podno Radovnja.

FK Sarajevo: Rockov, Soldo, Guliashvili, Oliveira, Mustafić, Jović, Beganović, Bubanja, Anđušić, Čelik i Đuričković (K).

HŠK Posušje: Galić (K), Bekavac, Vrgoč, Petrović, Jenjić, Rozić, Kamenar, Mandić, Stapić, Marić, Hanuljak.