Skip to main content

WWIN LIGA: Susjedima iz Širokog Brijega pripao susjedski ogled!

WWin Liga BiH
HSK Posusje
U utakmici 13. kola WWIN lige BiH, ekipa Širokog Brijega ostvarila je važnu gostujuću pobjedu nad Posušjem rezultatom 1-2.

Susret odigran na Mokrom Docu bio je pun uzbuđenja, tome je uvelike pridonio i teren koji je bio u odličnom stanju.

Gosti iz Širokog Brijega su poveli u 35. minuti kada je (možda i gol sezone) zabio Damir Zlomislić.

Prvo poluvrijeme završilo je prednošću Širokog Brijega 0-1, dok su plavo-bijeli propustili par dobrih prilika za gol.

Posušje je odgovorilo na početku drugog poluvremena. U 51. minuti, Josip Bešlić je postigao izjednačujući pogodak i vratio nadu domaćim navijačima.

Međutim, slavlje nije dugo trajalo, jer je samo sedam minuta kasnije, nakon dosuđenog penala kojeg je skrivio Ante Bekavac, Mato Stanić preciznim udarcem donio novu prednost gostima za 1:2.

Šok je uslijedio u 90. minuti kad je Čuljak zabio za poravnanje.

Navijači Posušja su jednim okom uživali u slavlju, a drugim pratili suca koji se primio sa slušalicu zbog poziva iz VAR sobe.

Gol je nakon duge provjere poništen, a Široki je uzeo 3 vrijedna boda.