Skip to main content

WWIN LIGA: Remi Posušja i Sloge u Tomislavgradu!

WWin Liga BiH
HŠK Posusje

U sklopu 3. kola Wwin nogometne lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje su u Tomislavgradu pred oko 1500 gledatelja dočekali FK Slogu Doboj,  te su odigrali neriješeno rezultatom 1:1 i tako nakon sjajnog starta u sezonu i dvi pobjede u prva dva kola i dalje ostali neporaženi.

Povelo je Posušje fenomenalnim golom Bobana u 32’ minuti, a Sloga se vratila već u 38’ minuti kada je iz jedanaesterca precizan bio Jović nakon intervencije VAR sobe.

Tražilo je Posušje pobjedu do samog kraja i bilo bolji protivnik u drugom djelu, no do drugog gola ipak nismo uspjeli doći.

Nakon tri odigrana kola plavo-bijeli imaju 7 bodova i na diobi su prvog mjesta, a u sljedećem kolu gostuju kod NK GOŠK Gabela.