Skip to main content

Unatoč dobroj igri, plavo-bijeli poraženi od Veleža

U 30. kolu WWin lige, na gostovanju u Mostaru, plavo-bijeli su poraženi rezultatom 2:0. Domaćin je bolje otvorio susret, kontrolirajući igru i stvarajući prilike, dok naša momčad nije ozbiljnije uspjela ugroziti njihov gol.

WWin Liga BiH

Iako je Posušje imalo veliku priliku u 10. minuti, Kamenarov udarac s 14 metara zaustavio je Hadžikić.

Velež je preuzeo vodstvo u 16. minuti nakon napada i centaršuta Šturma, a Mlinarić je precizno zatresao mrežu za 1:0. U 24. minuti nova drama, Vehabović je pogodio prečku nakon dodavanja od Haskića.

Pogodak Haskiću u 35. minuti poništen je, a Kamenarov gol za Posušje u 50. minuti također je poništen zbog ofsajda.

U 59. minuti, Brković je iznenadio golmana Hadžikića udarcem s 30 metara, ali Hadžikić je uspio obraniti, a Petrović nije iskoristio odbijanac, koji je završio u bloku vratara domaćih.

Kazna za propuštene prilike naše momčadi stigla je u 68. minuti kada je Haskić postigao gol nakon asistencije Šturma za 2:0.

U 72. minuti naša momčad je imala još jednu priliku, ali Petrovićev udarac glavom s šest metara nije bio dovoljno precizan.

Do kraja utakmice nije bilo značajnijih uzbuđenja. Posušje u narednom kolu na domaćem terenu dočekuje momčad Sloge iz Doboja, a utakmica je na rasporedu u nedjelju 12. svibnja.