Skip to main content

Plavo-Bijeli pobjedom zaključili sezonu za povijest!

Plavo-Bijeli su završili sezonu za povijest u prvenstvu Bosne i Hercegovine s pobjedom nad FK Zvijezda 09.

Prva momčad
Mate Stipic

Rezultat je na kraju glasio 2:0 za momčad s Mokrog Doca . Naš tim je kontrolirao igru od samog početka i postigao prvi gol iz prave šanse nakon 20 minuta igre. Pavković je realizirao jedanaesterac za vodstvo od 1:0. Petrović je u 40. minuti udvostručio prednost domaćih za rezultat od 2:0 na poluvremenu. Valja istaknut kako je trener Denis Ćorić dao po poluvrijeme šesnaestogodišnjem Darku Bašiću, te sedamnaestogodišnjacima Anti Pavkoviću i Stipi Miličeviću.

U drugom poluvremenu rezultat se nije mijenjao. Posušje je imalo više prilika za gol, ali nije ih iskoristilo. Na kraju su osvojili nova tri boda i završili sezonu na povijesnom petom mjestu s 48 bodova.

FK Zvijezda 09. se oprašta od bh. elite i sljedeće sezone će igrati u Prvoj ligi RS.