Skip to main content

Pavković pogodio za remi na Koševu!

U sklopu 32. kola WWin lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje gostovali su kod FK Sarajeva, a utakmica je završila neriješeno, rezultatom 1:1.

WWin Liga BiH
Mate Stipić

Povelo je Sarajevo u 75. minuti susreta golom Oliveire, ali kao i cijelu ovu polusezonu naši "plavo-bijeli" su se borili do kraja, te pokazali veliki karakter i moć. Za remi na Olimpijskom stadionu pogodio je fantastični Dario Pavković u 92. minuti susreta. Posušju je ovo prvi bod na Koševu od kada se igra zajednička Premijer liga BiH.

Ovim bodom, Posušje je kolo prije kraja sezone osiguralo 5. mjesto na ljestvici s 45 osvojenih bodova, a u posljednjem kolu za kraj ove fantastične polusezone Posušani će biti domaćini FK Zvijezda 09. Ova utakmica posljednjeg kola odigrat će se na stadionu Mokri Dolac, jer NS BiH još nije uspio riješiti papirologiju za rekonstrukciju "zelenog dragulja".

HŠK Posušje (1:1) FK Sarajevo