Skip to main content

Ante Pavković upisao prve seniorske minute

Nogometaši Posušja doživjeli su novi poraz od Veleža rezultatom 2:0 u jučerašnjem susretu odigranom u Mostaru, u sklopu 30. kola WWin lige Bosne i Hercegovine.

WWin Liga BiH

Ova utakmica bila je posebna za naše mlade igrače. Nakon što je Darko Bašić stekao svoje prve seniorske minute za klub protiv Borca u Banja Luci, jučer je i mladi Ante Pavković dobio priliku za prve seniorske minute.

Pavković je u igru ušao umjesto Antu Bekavca.

Podsjetimo, Pavković je potpisao profesionalni ugovor s Posušjem u lipnju prošle godine, s trajanjem od godinu dana i opcijom produženja. Ova prilika za Pavkovića predstavlja važan korak u njegovom razvoju kao igrača, dok klub nastavlja ulagati u svoje mlade talente i pružati im priliku za afirmaciju na seniorskoj razini.